AliExpress arvustus: tutimüts

1:25 PM Valerie Ohata 0 Comments


Tume-sinine kootud müts naturaalse tutiga Enjoy fur poest. Väljas on juba külm, seega on aeg varuda soojad asjad :)

Kui soovite ka edaspidi jälgida uusi postitusi, siis jälgige mu blogi Facebooki lehe kaudu (pange Like Body temperature lehele) või vajutage "Follow" parempoolses lahtris (jälgimine läbi Gmail).

Facebooki leht: Body temperature
Instagram: Valerie Ohata

Tellimus tuli 2 nädalaga, oli saadetud tähitud postiga. Turvaümbriku peal oli firma nimi, müts oli ise pakitud zip-locki ning tutt oli pakitud eraldi. Mütsi küljes on silt. Tutimüts lõhnab villase lõnga järgi, väga mõnus :) Tutt on ilus kohev, karvad ei lange välja, ilus värv nagu pildil. Tuti saab kinnitada mütsile trukiga.
Müts sobib ka talvel kandmiseks, ei ole õhuke. Kvaliteet on hea, värv on navy blue (tume-sinine). Valikus on ka teisi värve.
Olen väga rahul oma ostuga.

🎵Tuju: Avicii - Feeling good

Link: müts

Minu itao.com blogi (vene keeles): blogi

Teie,
V.O.


Kes kasutab AliExpress äppi ja viitsivad, siis palun jälgida mu profiili AliExpressis 🙂 Näete ainult mu uusi postitusi Fan Zonis (nad on originaalis vene keeles aga kui äpp on inglise keeles, siis tõlgib Ali automaatselt see inglise keelde), mida ma postitan ja kõik. Selleks, et mind followida on vaja vajutada lingile: link
Seejärel vajutada mu nimele (Body_temperature) ja sealt avaneb mu profiili, kust leiate nuppu "follow", mida on vaja vajutada ja ongi kõik 🙂
Suured tänud kõikidele, kes viitsivad seda teha 😘
Minu fotode kasutamine on keelatud, kui pole minuga teisiti kokkulepitud.

You Might Also Like

0 comments: